KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 17526128

nr 1752 6128

Svenolov Ehrén

(1927-2004), Sverige

Träsnitt, Signerad, numrerad 100/150, daterad -62. Bildmått: 31x55 cm, yttermått inklusive ram: 53x70 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 12 januari 2026
kl 20:21:14

19/12 22:04:03 1      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 800 kr
  Göteborg Begär offert för hemleverans
  Helsingfors 800 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Svenolov Ehrén

Läs mer om Svenolov Ehrén